pneymatikos alekos

Υποψήφιοι για το Δημοτικό Συμβούλιο Δήμου Κορινθίων

Γκέλμπουρα – Γεωργίου Σοφία του Χρήστου Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
Καμπούρης Χαράλαμπος του Ιωάννη Οικονομολόγος, πρώην Δήμαρχος Άσσου-Λεχαίου
Κανελλοπούλου – Καρσιώτη Ελένη του Φώτιου Οικιακά
Κλεμπετσάνη – Σούκουλη Παναγιώτα (Γιώτα) του Χρήστου Οικιακά
Λαμπρινός Παναγιώτης του Αργύριου Συνταξιούχος Στρατιωτικός
Σαϊσανάς Κωνσταντίνος του Αριστείδη Ελεύθερος επαγγελματίας
Τριανταφύλλης Γεώργιος του Ευάγγελου Ηλεκτρολόγος, Μηχανολόγος Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου
Φιλιππακόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου Αγρότης
Ανδρουλιδάκη – Δαμαλά Μαρία του Ιωσήφ-Ιωάννη Γραμματέας Ένωσης Κρητών Κορίνθου
Αντωνάκος Θεοφάνης (Φάνης) του Αθανάσιου Ιδιωτικός Υπάλληλος στη εταιρία Landis + Gyr
Αρβανίτη Παναγιώτα του Γεώργιου Επιχειρηματίας
Αρχοντάκης Δημήτριος του Παύλου Καθηγητής Φυσικής Αγωγής, ελεύθερος επαγγελματίας
Βλάσσης Δημήτριος (Τάκης) του Γεώργιου Οικονομολόγος, Προπονητής »ΑΠΟΛΛΩΝ» Αρχαίας Κορίνθου
Γεώργαρης Αθανάσιος του Δημήτριου Ιδιωτικός Υπάλληλος
Γιάννης Γιώργος του Βαγγέλη Φαρμακοποιός
Γκιόκα – Πιπίνη Παναγιώτα (Γιώτα) του Αθανάσιου Λογίστρια
Δράκος Παναγιώτης του Γεώργιου Εκπαιδευτικός
Καλλίρης Αλέξιος του Αργύριου Συνταξιούχος Αστυνομικός
Κανελλόπουλος Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Παύλου Δάσκαλος Χορού
Κατσαρού Σταυρούλα του Παναγιώτη Οδοντίατρος
Κεφάλας Σταύρος του Αλέξανδρου Συνεταιριστικός Υπάλληλος
Κολλιάκος Γεώργιος του Χρήστου Επιχειρηματίας
Κουκουλίδης Γεώργιος του Χαραλάμπους Δ/ντης Χειρουργικής κλινικής Νοσοκομείο Κορίνθου
Κουρεμένος Γεώργιος του Ανδρέα Πρόεδρος Ένωσης Αρκάδων – ΤΟ ΜΑΙΝΑΛΟ, Συνταξιούχος Αστυνομικός
Λύτρα – Ανδρουτσοπούλου Κωνσταντίνα του Γεώργιου Διευθύντρια Νοσηλευτικής Υπηρεσίας Νοσοκομείου ΚΑΤ
Μαλατέστα Καλλιόπη (Καλή) του Κωνσταντίνου Διοικητικός Υπάλληλος στο Νοσοκομείο Κορίνθου Προϊσταμένης στην γραμματεία ΤΕΠ-ΤΕΙ ασθενών
Μάρτη Μαριάνθη (Μάριαν) του Δημήτριου Εκπαιδευτικός
Μελέτης Χρήστος του Ιωάννη Αγρότης
Μεταξάς Παναγιώτης του Δημήτριου Ασφαλιστής
Μουρούτσος Γεώργιος του Βασίλειου Επιχειρηματίας
Μπάκουλης Δημήτριος του Κωνσταντίνου Υπάλληλος ΙΚΑ Κορίνθου
Μπινιάρης Σταύρος του Δημήτριου Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Ντιγκιρλάκης Χαράλαμπος του Ευστράτιου Τεχνολόγος Τροφίμων
Οικονόμου Γεώργιος (Μόντερης) του Χρήστου Επιχειρηματίας
Ουλής Αναστάσιος (Τάσος) του Ιωάννη Ιδιωτικός Υπάλληλος
Παπακυριάκος Ιωάννης του Κωνσταντίνου Πολιτικός Μηχανικός
Παππάς Αντώνιος του Ιωάννη Δικηγόρος
Παππάς Παύλος του Σωτήριου Μαρμαροτεχνίτης
Παρτσινέβελος Κωνσταντίνος του Γεώργιου Επιθεωρητής Υπουργείου Εργασίας Κοινωνικής Ασφάλισης και Πρόνοιας
Περόγαμβρος Μιχαήλ του Γεώργιου Υπάλληλος Υπουργείου Συγκοινωνιών Μεταφορών, πρώην Αντιδήμαρχος Σαρωνικού
Ρουμελιώτης Γεώργιος του Τρύφωνος Δημοσιογράφος
Σαρρής Νικόλαος του Βησσαρίωνος Πρώην Ειδικός Γραμματέας Νομαρχιακού Συμβουλίου Κορινθίας.
Σούκουλης Κωνσταντίνος του Δημήτριου Συνταξιούχος ΙΚΑ, Πρώην τεχνικό στέλεχος Landis
Σταματάκης Μάριος του Βασίλειου Ιατρός Ορθοπεδικός Χειρουργός
Σταυρέλης Νικόλαος του Δημήτριου Συνταξιούχος τραπεζικός υπάλληλος
Τρανού Πελαγία του Δημήτριου Ασφαλιστικός Σύμβουλος
Τσούμπας Γεώργιος του Δημήτριου Πρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λουτρακίου
Τσώτος Δημήτριος του Νικόλαου Αγρότης
Φαρμάκης Γεώργιος του Νικόλαου Αντιδήμαρχος Κορινθίων, τ. Δ/ντης Εθνικής Τράπεζας
Φόρτης Φώτιος του Αθανάσιου Ιδιωτικός Υπάλληλος, Μέλος Δ.Σ. ΛΑΡΣΙΝΟΣ Α.Ε, Πρόεδρος Αναπτυξιακής
Χρισταρά Αθανασία (Θάνια) του Ιωάννη Ιατρός Πνευμονολόγος
Χριστοδουλόπουλος Χρήστος του Δημήτριου Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
Ζήμος Κωνσταντίνος του Ευάγγελου Δημόσιος Υπάλληλος
Ζώγκος Ανδρέας του Χρήστου Οικονομολόγος, Επιχειρηματίας
Κόλλιας Ιωάννης του Κωνσταντίνου Ιδιωτικός Υπάλληλος
Παναγόπουλος Αναστάσιος του Θωμά Καθηγητής
Παπαγεωργίου – Δανηλάτου Ελισάβετ (Ελίζα) του Σαράντου Οικιακά
Παππάς Νικόλαος του Δημοσθένη Ιατρός
Πρωτόπαππα Μαρία του Αναστάσιου Ιδιωτική Υπάλληλος
Σιάχρας Μιχαήλ του Νικόλαου Έμπορος
Χατζής Μιχαήλ του Αναστάσιου Δικηγόρος
Δράκος Μιχαήλ του Βασίλειου Αγρότης
Κοντογιώργος Αναστάσιος του Νικόλαου Φοροτεχνικός
Μπαλάφας Δημήτριος του Ιωάννη Αγρότης
Σκούρτης Κωνσταντίνος του Θεοφάνη Ηλεκτρολόγος
Στεργιοπούλου Παναγιώτα του Κωνσταντίνου Οικιακά
Χασικίδης Χρήστος του Γεωργίου Ειδικός Καρδιολόγος, πρώην Δήμαρχος Τενέας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αθικίων

Μαρινός Αναστάσιος του Γεώργιου Αγρότης
Οικονόμου Μαρία του Νικόλαου Αγρότισσα
Ρεκλείτη Μαρία του Αναστάσιου Οικιακά
Σενή Ζωή του Ιωάννη Άνεργη
Σενή Μιχαλίτσα (Μιχαέλα) του Κωνσταντίνου Πτυχιούχος Σύγχρονου Ελληνικού τραγουδιού
Τσάκωνας Σπυρίδων του Μιχαήλ Υπάλληλος Δασαρχείου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αρχαίας Κορίνθου

Γδύσης (Γέμελος) Νικόλαος του Γεώργιου Ελεύθερος επαγγελματίας
Ζώγαλης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη Πτυχιούχος Δασοπονίας
Λέκκας Βασίλειος του Ιωάννη Συνταξιούχος
Παπαϊωάννου Κωνσταντίνος (Παντόνας) του Γεώργιου Ελεύθερος επαγγελματίας
Ρουστέμη – Γκουργιώτη Αναστασία του Σπυρίδωνα Ελεύθερος επαγγελματίας
Χρυσίνης Αναστάσιος του Παναγιώτη Ιδιωτικός Υπάλληλος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Άσσου

Αποστολόπουλος Απόστολος του Παναγιώτη Αγρότης
Αρβανίτη – Χριστοπούλου Αλεξάνδρα – Μαρία του Δημήτριου Οικιακά
Γιαννακουλόπουλος Ναπολέων του Αλέξιου Αιρετός Σύμβουλος παραγωγών ΑΟΣΑΚ , αγρότης – παραγωγός
Λυγάκης Σωτήριος του Ηλία Εργολάβος Τελετών
Μιχαλόπουλος Γεώργιος του Ευάγγελου Ιδιωτικός Υπάλληλος
Μίχου Μαρία του Δημήτριου Δασκάλα Χορού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Γαλατακίου

Αγγέλου Ανδρέας του Κωνσταντίνου Έμπορος
Γεώργαρης Άγγελος του Αθανάσιου Συνταξιούχος
Κυριαζής Αναστάσιος (Σούλης) του Κυριάκου Αλιεύς
Μπάνος Αθανάσιος του Θεόδωρου Συνταξιούχος
Παππάς Αναστάσιος του Χρήστου Ιδιωτικός Υπάλληλος
Σταματίου Παναγιώτα (Γιώτα) του Σταμάτιου Άνεργη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Εξαμιλίων

Βλάσσης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου Αγρότης
Γκιώνη Αικατερίνη του Μιχαήλ Ιδιωτική Υπάλληλος
Ελένης Κωνσταντίνος του Αναστάσιου Συνταξιούχος ΤΕΒΕ
Κακούρη – Μπάρτζη Παναγιώτα (Γιώτα) του Σταύρου Οικιακά
Μακρής Δημήτριος του Τιμόθεου Συνταξιούχος
Πετμεζάς Σαράντος του Αργύριου Ναυτικός

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κορίνθου

Αράπογλου Κωνσταντίνος του Πέτρου Ιδιωτικός Υπάλληλος
Αράπογλου – Σπαθή Βασιλική (Βάσω) του Ευάγγελου Ιδιωτική Υπάλληλος
Βλαχοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου Νηπιαγωγός
Βορτελίνος Σπυρίδων του Δημήτριου Φοιτητής Χημικού Πανεπιστήμιου Πατρών
Γκίλλας Θωμάς του Αθανάσιου Αντιπρόσωπος παγωτού ΚΡΙ-ΚΡΙ
Δημητριάδης Παναγιώτης (Νότης) του Κωνσταντίνου Αγρότης
Ιωσηφίδης Γεώργιος του Βλαδίμηρου Επιχειρηματίας στον τομέα του τουρισμού
Κακάβας Γεώργιος του Νικόλαου Πολιτικός Μηχανικός
Νικολάου – Σαββανικολάου Σταματίνα του Ελευθέριου
Ντόντος Γεώργιος του Παναγιώτη Τεχνολόγος, Ακτινολόγος Νοσοκομείο Κορίνθου
Ρούκης Παναγιώτης του Αθανάσιου Ηλεκτρολόγος
Τσίτουρας Δημήτριος του Γεώργιου Καθηγητής ΕΠΑΛ Κορίνθου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λεχαίου

Κουλούκης Χαράλαμπος του Ιωάννη Ψυκτικός
Παναγόπουλος Παναγιώτης του Αθανάσιου Ιδιωτικός Υπάλληλου, πρώην Πρόεδρος Συλλόγου Τριτέκνων
Ράπτη – Νάτση Παρασκευή (Βίκυ) του Βασίλειου Οικιακά
Σκόνδρα Μαρία του Ιωάννη Καθηγήτρια Χορού, διπλ. Υπουργείου Πολιτισμού
Σπυρόπουλος Κωνσταντίνος του Χρήστου Ελεύθερος επαγγελματίας
Τόγιας Παναγιώτης του Γεώργιου Ιδιωτικός Υπάλληλος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Σοφικού

Βενετσάνου – Τούσουλη Ασημίνα (Μίνα) του Ιωάννη Οικιακά
Κλέττας Παναγιώτης του Αθανάσιου Συνταξιούχος
Κούτρας Παναγιώτης του Βλάσιου Εργολάβος Τελετών
Μαυροειδής Μιχαήλ του Σταμάτιου Πυροσβέστης Π.Π.Υ
Μπόρση – Βενετσάνου Αθανασία του Παναγιώτη Νοσηλεύτρια
Μπόρσης Αθανάσιος του Δημήτριου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγγελοκάστρου

Αγγέλου Ιωάννης του Νικόλαου Μηχανικός Ι.Χ.
Μαζιώτης Βασίλειος του Αθανάσιου Πυροσβέστης
Οικονόμου Σοφία του Μιχαήλ Φυσιοθεραπεύτρια
Οικονόμου Σπυρίδων του Κωνσταντίνου Αγρότης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγιονορίου

Καλλιμάνης Βασίλειος του Παναγιώτη Συνταξιούχος
Μπίτζιος Χρήστος του Ευάγγελου Ιδιωτικός Υπάλληλος
Σκούρτη – Σκούπα Αικατερίνη του Ιωάννη Ιδιωτική Υπάλληλος
Σκούρτης Μενέλαος (Μένιος) του Σταύρου Ιδιωτικός Υπάλληλος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Βασιλείου

Κατσίγιαννης Απόστολος του Ιωάννη Αγρότης
Παρασκευάς Παναγιώτης του Γεώργιου Αγρότης
Πίπιλος Χρίστος (Καραΐσκος) του Γεώργιου Αγρότης
Πίσσας Ευάγγελος του Μιχαήλ Αγρότης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Ιωάννου

Ζώγαλης Χρήστος του Παντελή Ιδιωτικός Υπάλληλος
Κεφάλα – Γκότση Αικατερίνη του Παναγιώτη Οικιακά
Σούκουλης Γεώργιος του Δημήτριου Συνταξιούχος
Στέφης Αναστάσιος του Μιχαήλ Αγρότης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κατακαλίου

Αλεξίου Αλέξανδρος του Σπυρίδωνα Συνταξιούχος
Θωμαΐδης Σταύρος του Ιορδάνη Συνταξιούχος
Στάμου Νίκη του Παναγιώτη Συνταξιούχος
Φίλης Αναστάσιος του Κυριάκου Δημόσιος Υπάλληλος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Άσσου

Ανδριανόπουλος Βασίλειος του Κωνσταντίνου Συνταξιούχος
Γκράβας Δημήτριος του Γεώργιου Αγρότης
Καψάσκη – Λέκκα Αγγελική του Νικόλαου Οικιακά
Ψυχογιός Κωνσταντίνος του Γεώργιου Ιδιωτικός Υπάλληλος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κλένιας

Κορδώση Ευγενία (Τζένη) του Δημήτριου Αγρότισσα
Μπακλώρης Παναγιώτης (Τάκης) του Νικόλαου Συνταξιούχος
Σκούρτης Χρήστος του Κωνσταντίνου Οδηγός
Τσάκωνα – Σκούρτη Αναστασία του Παναγιώτη Ιδιωτική Υπάλληλος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κόρφου

Γκούμας Γεώργιος του Απόστολου Συνταξιούχος
Κουτσογκίλα Δημητρούλα του Αθανάσιου Οικιακά
Μικέδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου Συνταξιούχος
Σπηλιώτης Παναγιώτης του Μιχαήλ Έμπορος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουταλά

Γεώργαρης Μαρίνος του Κωνσταντίνου Ιδιωτικός Υπάλληλος
Γιαννούλης Νικόλαος του Ιωάννη Αγρότης
Καλλιμάνης Αντώνιος του Ευάγγελου Αγρότης
Καραγιάννη Χρυσούλα του Μιχαήλ Οικιακά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ξυλοκερίζης

Γκολφινόπουλος Δημήτριος του Γεώργιου
Ελένης Ιωάννης του Θεοφάνη Ξυλουργός
Εμμανουηλίδου – Βενετσάνου Αικατερίνη του Παναγιώτη Συνταξιούχος ΙΚΑ
Μπίτζιος Δημήτριος του Γεώργιου Μηχανολόγος Μηχανικός

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Περιγιαλίου

Δημητρίου Ευάγγελος του Χρήστου Αγρότης
Ζιαζιάς Γεώργιος του Χαραλάμπους Αγρότης
Κοντογιάννης Κωνσταντίνος του Θεοφάνη Ιδ. Υπάλληλος
Παπαμεντζελοπούλου Σοφία του Χαραλάμπους Οικιακά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σολομού

Καραβοκύρης Αναστάσιος του Παναγιώτη Αγρότης
Κριεμπάρδης Κωνσταντίνος του Στέφανου Τεχνίτης Υδραυλικός
Μαρδίκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ Συνταξιούχος
Οικονόμου Μαρία του Βασίλειου Οικιακά

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Στεφανίου

Καφαντάρης Κωνσταντίνος του Θεόδωρου Ιδιωτικός Υπάλληλος
Μπαλάφας Δημήτριος του Κωνσταντίνου Ελεύθερος επαγγελματίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χιλιομοδίου

Δράκος Χρήστος του Μιχαήλ Αγρότης
Καλαρά Χριστίνα του Παντελή Συνταξιούχος Δημόσιος Υπάλληλος
Μπίτζιος Δημήτριος (Φρίμης) του Γεώργιου Επιχειρηματίας
Τσουμάνης Αναστάσιος του Νικόλαου Απόστρατος Ελληνικής Αστυνομίας

shares