Tatoulis

Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Τρίπολης ο φάκελος υποψηφιοτήτων της «Νέας Πελοποννήσου» του Πέτρου Τατούλη.

ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Παναγιώτη – Υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου – ΙΑΤΡΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας
ΧΕΙΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη – Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Δημητρίου – ΕΜΠΟΡΟΣ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του Θεοδώρου – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
4. ΛΑΠΑΘΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του Δημητρίου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5. ΜΑΝΤΑ – ΤΣΟΥΡΝΟΥ ΑΝΝΑ του Γεωργίου -ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΔΕΥΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
6. ΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
7. ΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου– ΕΜΠΟΡΟΣ, τ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΒΕΝΖΙΝΟΠΩΛΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ευαγγέλου- ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ
9. ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
10. ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου -ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
11. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του Γεωργίου – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
12. ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοχάρη – Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης – ΙΑΤΡΟΣ – ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2. ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
3. ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου – ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΙΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
4. ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου – ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ
5. ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου – ΓΕΩΠΟΝΟΣ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
6. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ
7. ΝΤΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παντελή – τ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
8. ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
9. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ (ΚΛΕΙΩ) του Ευαγγέλου – ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ
10. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου– ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
11. ΧΡΙΣΤΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη- ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χρήστου – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Περιφερειακή Ενότητα Κορινθίας
ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του Ιωάννη – Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Χαραλάμπους – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΕΞΑΓΩΓΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
2. ΒΑΛΤΕΤΣΙΩΤΗ – ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ)- ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ
3. ΒΕΤΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Παύλου – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
4. ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του Θεοδοσίου – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
5. ΓΚΙΑΤΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Νικολάου– ΙΑΤΡΟΣ – ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ
6. ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου – ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ
7. ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βασιλείου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
8. ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου – ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ
9. ΛΕΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μάρκου – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
10. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
11. ΜΠΙΘΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη – ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ
12. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου– ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
13. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Τρύφωνα – ΟΙΝΟΛΟΓΟΣ
14. ΠΑΠΑΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Νικολάου – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
15. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευαγγέλου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Μ.Π.
16. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου– ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
17. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αναστασίου- ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
18. ΣΑΒΒΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
19. ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Γεωργίου – ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
20. ΣΤΑΜΑΤΗ – ΜΕΛΕΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κωνσταντίνου – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Περιφερειακή Ενότητα Λακωνίας
ΤΖΑΝΕΤΕΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΑ) του Αντωνίου – Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου – ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Αριστείδη- ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
3. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Θεοδώρου– ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ε.Π.Σ.
4. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου – ΑΓΡΟΤΗΣ
5. ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του Εμμανουήλ – ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
6. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ – ΣΕΪΤΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του Ιωάννη – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
8. ΠΑΤΖΙΑ – ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου- ΙΑΤΡΟΣ
9. ΣΚΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου – ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ
10. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ελευθερίου- ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ
11. ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου– ΓΕΩΠΟΝΟΣ , τ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ
12. ΦΛΩΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ηλία – ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Μεσσηνίας
ΑΛΕΙΦΕΡΗ –ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη – Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης – ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

1. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου – ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2. ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
3. ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ευστρατίου– ΙΑΤΡΟΣ Ω.Ρ.Λ.
4. ΓΚΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Σπυρίδωνος – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου – ΑΓΡΟΤΗΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
6. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγιώτη – ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
7. ΚΟΚΚΕΒΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη – ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
8. ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνος – ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ, ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ,ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΡΙΑΘΛΟΥ
9. ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Παντελή – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
10. ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
11. ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου – ΑΓΡΟΤΗΣ
12. ΜΠΟΥΖΑ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Αργυρίου– ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛΑΣ Ε.Α. – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
13. ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του Δημητρίου – ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
14. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου- ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ
15. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Παναγιώτη – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ, ΕΡΜΗΝΕΥΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ
16. ΡΕΚΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αλεξάνδρου– ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ , ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Ε.Α.Σ.
17. ΣΑΛΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου- ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΜΕΛΟΣ ΕΣΗΕΑ
18. ΣΠΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του Ηλία – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ (Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ) ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
19. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαραλάμπους – ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
20. ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ του Θεοδώρου – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΣΤΙΒΟΥΧΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου – ΙΑΤΡΟΣ

Υπεύθυνη Πολιτικού Σχεδιασμού του Συνδυασμού «Νέα Πελοπόννησος» ορίζεται η υποψήφια περιφερειακή σύμβουλος κα Κωνσταντίνα Νικολάκου

shares