441kke1

Eίναι τα ψηφοδέλτια του ΚΚΕ

σε όλη την Πελοπόννησο.

ΚΟΡΙΝΘΙΑ
1. Αντωνέλου Ρεγγίνα, εποχιακή εργάτρια
2. Δικαίος Παναγιώτης, οικονομολόγος
3. Κελάρης Γιάννης, Πρόεδρος Σωματείου ΔΕΥΑ Δήμου Συκκιωνίων
4. Ντόρμπαρης Στέλιος, εργάτης, συνεργαζόμενος
5. Ξενόπουλος Σπήλιος, οφθαλμίατρος, συνεργαζόμενος
6. Τσαρμπού Φρόσω, ιδιωτική υπάλληλος

ΑΡΓΟΛΙΔΑ
1. Αγγέλου Νίκος, κτηνοτρόφος, συνεργαζόμενος
2. Γκιόκα Βάσω, νοσηλεύτρια
3. Κολιζέρας Θανάσης, εργαζόμενος σε συσκευαστήριο
4. Μπαβελή Ναυσικά, αγρότισσα
5. Μπαβέλλας Βασίλης, γιατρός

ΛΑΚΩΝΙΑ
1. Αναγνωστοπούλου Ελένη, συνταξιούχος εκπαιδευτικός, Δημοτικός
Σύμβουλος Μονεμβασιάς
2. Βουλουμάνος Γρηγόρης, πολιτικός μηχανικός
3. Κοιλάκος Γιώργος, αρτοποιός, Δημοτικός Σύμβουλος Ευρώτα
4. Σηκουτρή Ρίτσα, οικονομολόγος
5. Λεβεντάκης Δήμος, συνταξιούχος

ΑΡΚΑΔΙΑ
1. Γόντικας Νίκος, Περιφερειακός Σύμβουλος Πελοποννήσου
2. Κολοβός Δημήτρης, αγρότης
3. Λαμπρόπουλος Παναγιώτης, συνταξιούχος εργάτης ορυχείων ΔΕΗ Μεγαλόπολης
4. Πανούση Παναγιώτα, μηχανικός
5. Ραδαίου Σμαρώ, μηχανικός

ΜΕΣΣΗΝΙΑ
1. Διασάκος Νίκος, οδοντίατρος
2. Ζαφείρη Αγγελική, σπουδάστρια
3. Καντζιλιέρη Χριστίνα, κτηνίατρος, Δημοτική Σύμβουλος Καλαμάτας,
συνεργαζόμενη
4. Κατσάς Αντώνης, δικηγόρος, συνεργαζόμενος
5. Κουκούμης Σαράντος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
6. Κουφαλάκος Παναγιώτης, πρόεδρος σωματείου ΔΕΥΑΚ
7. Χρηστέα Στέλλα, μεταλλειολόγος

ΗΛΕΙΑ
1. Αθανασόπουλος Τρύφων, καθηγητής, πρώην δήμαρχος Ανδρίτσαινας
2. Βαγγελάτου Άβα, συνδικαλίστρια στην ΕΛΜΕ
3. Γιάνναρος Χρήστος, Δημοτικός Σύμβουλος Πύργου
4. Γιαννόπουλος Χρήστος, Πρόεδρος Ομοσπονδίας Αγροτικών Συλλόγων Ηλείας
5. Κολόσακας Άγγελος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός
6. Παναγιωτάρα Νατάσα, Πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Αμαλιάδας,
συνεργαζόμενη
7. Τσάση Ζωή, Πρόεδρος Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων Κυλλήνης

ΑΧΑΪΑ
1. Αγγελακοπούλου – Πανουτσοπούλου Νάνσυ, δημόσιος υπάλληλος
2. Γεωργακόπουλος Ηλίας, ποδοσφαιριστής ερασιτεχνικού πρωταθλήματος,
δημοτικός σύμβουλος Πατρέων
3. Γιαννιτσοπούλου Ιουλία, Δημοτικός Σύμβουλος Αχαϊας,
4. Θανόπουλος Αλέκος, αγρότης, παραγωγός λαϊκών αγορών
5. Καραθανασόπουλος Νίκος, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ, βουλευτής
6. Κονδάκη Χριστίνα, βιβλιοπώλης
7. Κωνσταντινοπούλου Κατερίνα, αγρότισσα
8. Λαβράνου Μαρίνα, δικηγόρος
9. Λαϊνάς Χρήστος, γιατρός
10.Πετρόπουλος Τάκης, παλιός καλαθοσφαιριστής, προπονητής μπάσκετ
11.Τζαμαλούκα Παναγιώτα, δικηγόρος.

shares